Konwencja tatuażu czyli Warsaw Tattoo Days to impreza cykliczna organizowana od 2015 roku, mająca na celu promocje tatuażu artystycznego na najwyższym poziomie. Nasz festiwal to wydarzenie, które odwiedzają najlepsi tatuatorzy z Polski, Europy i odległych zakątków świata. Podczas trwania eventu zwiedzający mogą wykonać swój pierwszy lub kolejny tatuaż. Oglądając setki zagojonych i świeżo powstających tatuaży nie trudno o nowe inspiracje.

Oprócz tego każde nasze wydarzenie składa się z licznych stref tematycznych, sporej dawki świetnej muzyki, wystaw, wernisaży i pokazów scenicznych.

Oczywiście, że tak! Jednym z głównych celów konwencji tatuażu jest umożliwienie odwiedzającym festiwal dostępu do ściśle wyselekcjonowanych, najwyższej klasy artystów. Jeśli chcesz wykonać tatuaż na imprezie najlepiej postępuj według poniższych punktów:

  • Na głównej stronie naszego tattoo konwentu wejdź do działu Wystawcy
  • Wybierz artystę, którego prace podobają Ci się najbardziej,
  • Zadzwoń lub napisz e-mail do studio w którym pracuje wybrany tatuator i zapytaj o możliwość umówienia sesji podczas trwania konwentu,
  • Ustal wielkość wzoru, oraz koszt usługi.
  • Ciesz się nową dziarą!

Oczywiście możesz przyjść na konwent i szukać inspiracji na miejscu jednak pamiętaj, że wielu spośród artystów nie będzie miało już czasu na wykonanie dodatkowego tatuażu.

Tak. Odwiedzający umówieni na wykonanie tatuażu w trakcie festiwalu również muszą posiadać bilet, który można zakupić w kasach przed wejściem na konwencje lub taniej w internetowej przedsprzedaży.

Bilet VIP upoważnia do wstępu w strefę Chill VIP dedykowaną artystom (w godzinach 13:00 – 20:00) z darmowym cateringiem, nielimitowanym alkoholem i napojami.

Zdecydowanie Tak! Głównie ze względu na własne bezpieczeństwo warto mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Dodatkowo taki dokument pozwoli na weryfikację wieku osób uprawnionych do samodzielnego przebywania na terenie tattoo konwentu (więcej informacji w Regulaminie – linkujemy do regulamin uczestnika). W przypadku dzieci posiadających bilety ze zniżką lub uprawnionych do darmowego wstępu na festiwal tatuażu rodzice lub opiekunowie proszeni są o zabranie dokumentu poświadczającego wiek dziecka.

Jeśli uczestnik festiwalu tatuażu nie posiada dowodu osobistego, może go zastąpić innym ważnym dokumentem ze zdjęciem, np. legitymacją szkolną czy studencką lub paszportem.

Wszystkie osoby poniżej 16 roku życia muszą przebywać na terenie imprezy pod opieką osoby dorosłej (więcej informacji w Regulaminie Uczestnika Festiwalu § 3 pkt 7 – linkujemy do regulaminu odpowiedniej edycji). Opiekunowie zobowiązani są do wypełnienia stosownego oświadczenia (pliki - deklaracja opiekuna prawnego – linkujemy do pliku z załącznika, który ma się zapisywać na dysku). Formularze są również dostępne w punktach wymiany biletów na opaski. Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 16 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy.

Bądź EKO – nie drukuj biletów elektronicznych. Wystarczy, że przy kasie biletowej festiwalu okażesz bilet na swoim telefonie. Razem dbajmy o naszą planetę.

Tak, jednak pod warunkiem posiadania odpowiedniej opaski (jej wzór i kolor określa Organizator). Jeśli posiadasz bilet VIP lub karnet dwudniowy pamiętaj, że zerwanie opaski z nadgarstka równoznaczne jest z utratą możliwości ponownego wstępu na konwencje.

Niestety nie, opaski zakładane na nadgarstek są odporne na rozciąganie, działanie wody i innych czynników atmosferycznych. Jednak zalecamy wam zachowanie ostrożności i nie testowanie ich wytrzymałości.

Tak. Nie przewidujemy żadnych ograniczeń jeśli chodzi o możliwość wykonywania zdjęć. Niektóre występy lub koncerty objęte są zakazem utrwalania obrazu wideo lub dźwięku w tym wypadku prosimy o uzyskanie zgody od managerów występujących artystów.

Niestety nie. Prosimy o pozostawienie swoich pupili w domu lub pod opieką znajomych osób. Wyjątek stanowi pies przewodnik, posiadający specjalny certyfikat.

Zabronione jest wnoszenie selfiesticków, statywów, dronów, dużych plecaków, dużych parasoli ze szpiczastymi metalowymi lub drewnianymi zakończeniami oraz pojazdów typu deskorolka, hoverboard, rolki itp. Uczestnik imprezy może zabrać ze sobą małą, składaną parasolkę. Pozostałe przedmioty, których wniesienie na teren festiwalu jest zabronione wymienione są w regulaminie imprezy.