Idea

Tattoo Days to drzwi do magicznego świata sztuki tatuażu, to możliwość obserwacji warsztatu najbardziej utalentowanych artystów, to również największy salon tatuażu w Polsce!

Podczas naszej konwencji artyści z poszczególnych studiów tatuażu wykonują autorskie wzory na skórze umówionych wcześniej na sesję klientów. W celu rezerwacji terminu skontaktuj się z wybranym przez siebie tatuatorem: zarezerwuj termin, ustal wzór, miejsce i cenę wymarzonej „dziary”

Każdy z naszych tattoo konwentów to spotkanie artystów z klientami, podczas którego poznacie nowości z branży tatuatorskiej, zobaczycie krok po kroku jak powstają fenomenalne autorskie tatuaże, poznacie ich twórców. Całe piękno wydarzenia opiera się na bardzo cienkiej linii pomiędzy częścią ekspozycyjną, a pokazową – tu nie ma żadnej iluzji - z pod mistrzowskich dłoni naszych artystów wychodzą prawdziwe arcydzieła.

Odwiedzając nasze konwencje tatuażu zobaczycie intrygujące pokazy sceniczne, zwiedzicie wystawy artystyczne, posłuchacie dobrej muzyki, poznacie modelki alternatywne, odpoczniecie w strefie chill out. Uczestnicy naszych festiwali mogą brać udział również w licznych seminariach tatuatorskich, kierowanych zarówno do początkujących artystów, jak i profesjonalnych tatuatorów.

Nasi prelegenci to artyści światowego topu, wielokrotnie nagradzani na międzynarodowych konwencjach tatuażu. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu podniesiecie swoje umiejętności związane z obsługą klientów, przygotowaniem wzoru, jak i samym tatuowaniem.

Po za częścią Kulturalną, Tattoo Days zapewnia także wyjątkowe doznania kulinarne - dotychczas nasi goście mogli wziąć udział między innymi w mini zlocie foodtracków, jak też targach street wear, czy największej w Polsce imprezie motocyklowej. W ciąg roku konwencje tatuażu z cyklu Tattoo Days odwiedza ponad 64 000 osób, wspólnie z nimi zwalczamy stereotypy i udowadniamy, że sztuka tatuażu jest bezpieczną formą artystycznego wyrażania siebie!

Do zobaczenia #wWarszawie

Podziel się z innymi
Kup bilet Zostań wystawcą