Lokalizacja

V edycja Warsaw Tattoo Days odbędzie się na terenie nowoczesnego kompleksu wystawienniczego naszego Partnera EXPO XXI - jednej z największych przestrzeni targowo- kongresowych w Polsce!

To wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy usytuowany w samym centrum miasta. W wasze ręce oddamy 4 000 metrów kwadratowych powierzchni pełnej niesamowitych atrakcji. Na miejscu spotkacie ponad 350 artystów, a dźwięk pracujących maszynek potnie niczym skrecz rozbrzmiewającą muzykę, a jeśli nadal czujesz niedosyt emocji, zagwarantujemy Ci wrażenia o których długo nie zapomnisz: fireshow, magię i iluzje, strefę custom, koncerty, performance i inne atrakcje.

Nie może Cię tu zabraknąć!

HALA EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa. 


JAK DOJECHAĆ? 
BĄDŹ EKO WYBIERZ WARSZAWSKI ROWER PUBLICZNY LUB SKORZYSTAJ Z KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ!


Warszawski rower publiczny

Pierwsze 20 minut jazdy zawsze jest darmowe! Warszawski Rower Publiczny jest dobrym uzupełnieniem komunikacji miejskiej w Warszawie, umożliwiający szybkie poruszanie się po mieście.
Odwiedzający nasz festiwal mają do dyspozycji 390 stacji i aż ponad 5700 rowerów.
Korzystaj z rowerów miejskich, kiedy tylko masz ochotę - 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!
Więcej informacji dostępnych w linku: 
https://www.veturilo.waw.pl/


Autobusy i tramwaje miejskie

Przystankiem docelowym komunikacji miejskiej w Warszawie jest przystanek PKP Kasprzaka lub Prądzyńskiego, aby sprawdzić jak najszybciej dotrzeć na miejsce festiwalu należy skorzystać z aplikacji JakDojade lub bezpośrednio klikając w link: https://jakdojade.pl/warszawa/trasa/ W adresie docelowym należy ustawić powyższą nazwę przystanku lub bezpośredni adres: ul. Prądzyńskiego 12/14

Pamiętaj, że poruszając się taborem komunikacji miejskiej obowiązują bilety ZTM Warszawa – więcej o aktualnych opłatach za usługi przewozowe dowiesz się klikając w link: 
https://www.wtp.waw.pl/ceny-i-rodzaje-biletow/


Dojazd z Portu Lotniczego (ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa) 
na PKP Warszawa Zachodnia

Port Lotniczy Warszawa Lotnisko Chopina położony jest w odległości około 8 km od centrum miasta. Lokalizacja lotniska w Warszawie pozwala na szybki dojazd do ścisłego centrum miasta ( Aleje Jerozolimskie ) oraz do dworca kolejowego Warszawa Zachodnia, z którego w niespełna 5 minut dotrzecie na ul. Prądzyńskiego 12/14 gdzie na Hali Expo XXI odbywa się największa konwencja tatuażu w Warszawie. Sprawdź aktualne możliwości transportu z lotniska. Kliknij w link: https://www.wtp.waw.pl/rozklady-jazdy/


Chcesz przyjechać taxówką?

Zamów ją przez aplikację Free Now, a otrzymasz gwarancje najniższej ceny za pokonany kilometr trasy.

  • Pobierz aplikację FREE NOW (Android, iOS) i zarejestruj się,
  • W zakładce „Płać przez Aplikację” dodaj kartę płatniczą,
  • Korzystaj z najniższej ceny za przejazd.

Termin Festivalu:

29 lutego - 01 marca 2020


Dołącz do nas:

Podziel się z innymi
Kup bilet Zostań wystawcą