Gala HFO - NITUS Euroliga - Warsaw KickBoxing Days

Piękno rodzi się w bólu a Legenda sztuk walki się go nie boją!

Nie od dziś wiadomo, że mistrzowskie tatuaże idą w parze ze sportami walki. Legenda boxu Mike Tyson,
niepokorny irlandzki zawodnik Conor McGregor znany z UFC, czy też daleko nie szukając Marcin "Różal" Różalski wielokrotnie utytułowany reprezentant sportów walki to jedni z wielu zawodników, którzy nie tylko w ringu potrafią podkreślić swój charakter. 

Warsaw Kickboxing Days to wydarzenie sportowe towarzyszące jednemu z największych i najszybciej rozwijających się festiwali tatuażu w Europie Środkowej - Warsaw Tattoo Days 2020 - skupiającym co roku około 45 000 fanów tatuażu i dobrej muzyki. Podczas Warsaw Kickboxing Days nie zabraknie mistrzowskich pojedynków w formule kickbboxingu, pokazów sztuk walki i spotkań ze sportowcami oraz po raz Pierwszy w Polsce dwudniowej Gali ligi K-1: NITUS Euroliga połączonej z licznymi koncertami: Pezet, Onar - Płomień 81, Paluch, Hemp Gru, Polska Wersja oraz innymi atrakcjami odbywającymi się w ramach międzynarodowego festiwalu tatuażu w Warszawie. 

NITUS Euroliga organizowana przez HFO KickBoxing, tworzy niepowtarzalne imprezy sportowe. Kilkunastoletnie doświadczenie procentuje w raz z każdą nową ich produkcją. Ciągle podnoszą sobie poprzeczkę, zaskakując ludzi nowymi rozwiązaniami, cały czas idziemy do przodu. Jako organizacja mamy na swoim koncie 12 dużych imprez sportowych na których walczyło ponad 350 zawodników!

Walki odbędą się podczas stołecznej edycji Tattoo Days 
w dniach 28 luty - 1 marca 2020 na terenie największego w Warszawie kompleksu targowo eventowego EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14

Rejestracja zawodników oraz Sponsoring:
Karol Łada
tel: 730-005-225 
karollada.wwa@gmail.com

Kup bilet Podziel się z innymi
cesari.jpg niski_kop.jpg dobre.jpg