Od klucza po Eter, Bilon, Wilku, Żary i Szwed - Diilgang, Hemp Gru zagrają na Warsaw Tattoo Days 2020


Hemp Gru, absolutna ikona ostatniej dekady muzyki Hip Hop w Polsce. Ekipa, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich utwory nadawały kształt kulturze Hip-Hop w Polsce, a teksty zna 100% polskich podwórek. Są tu od samego początku, a niedawno wrócili z nowym materiałem, który usłyszycie razem z nieśmiertelnymi klasykami..
Od wielu lat każde z ich wydawnictw uzyskuje status Złotej Płyty. Liczne występy w Holandii, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Irlandii i Stanach Zjednoczonych, przyniosły zespołowi nagrodę EBBA (EUROPEAN BORDER BREAKERS AWARDS) przyznaną przez unijnego komisarza do spraw kultury za dotarcie do publiczności poza granicami rodzimego kraju.

Jako jedni z bardziej wpływowych, wyrazistych i bezkompromisowych rapowych składów - od Klucza aż po Eter - zostali headlinerami Warsaw Tattoo Days 2010 powered by Ars Tattoo. Koncert 1 marca w Warszawie będzie otwierał przyszłoroczną trasę koncertową z okazji XXI lecia działalności HG.  

Ekipa otwiera line- up Warsaw Tattoo Days 2020, który odbędzie się w warszawskiej Hali Expo XXI w dniach 29 luty / 1 marca. 

Kup bilet Podziel się z innymi
foto_hg_1_pawe__fabjan_ski.jpg foto_hg_2_pawe__fabjan_ski.jpg