Chyba Ty Tattoo

O nas

Jesteśmy w Katowicach od 2013. Rozwijamy skilla, szukamy nowych pomysłów, podróżujemy po konwentach, rysujemy, tatuujemy, jesteśmy ekipą, robimy swoje. Wpadnij do boksu, daj się wydziarać!

Dane kontaktowe

Słowackiego 51 / 9c
40-093 Katowice

tel. kontaktowy: +48 737 801 745
adres e-mail: chybatytattoo@gmail.com

Artysta

Łapi Łopi

Najlepiej czuje się w dotworku, blackworku, pracuje w czerni i ostatnio bawi się czerwonym. Jest bardzo dokładny i precyzyjny, co przekłada się na jego tatuaże, mocny kontur, czyste i kontrastowe wzory. Wśród jego prac znajdziesz kompozycje kwiatowe, mandale, często też jego projekty nawiązują do ulubionych kreskówek z dzieciństwa.

Gdzie można mnie znaleźć ?

Artysta

LULEONEGdzie można mnie znaleźć ?

Artysta

KRZYWYGdzie można mnie znaleźć ?

Artysta

MICHAŁ

Pod czujnym okiem ekipy przenosi swoja fantazję na papier i odhacza kolejne dziarki i zadowolonych Klientów! Konturowe prace, dotwork i otwarta głowa na tematykę prac, wszystkiego można się po nim spodziewać!

Gdzie można mnie znaleźć ?

Artysta

KOLANKO

Historię z tatuażem zaczął w 2013 roku, od początku jego kierunkiem był oldschool, lubi rozkminiać ludzkie twarze i łączyć je z widokami, jednak bezapelacyjnie kocha tatuować róże. Charakteryzuje go gruba kreska, mocne prace, ostatnio chętniej sięga po czerń niż kolor. Chcesz mocny, klasyczny tatuaż- to twój człowiek.

Gdzie można mnie znaleźć ?