Make Art Tattoo

O nas

Każdy tatuaż ma znaczenie, odgórne bądź takie, które nada mu czas. Ty masz pomysł, a może tylko jego zarys, my mamy talent i doświadczenie, razem z pewnością stworzymy projekt, który nigdy nie straci na wartości. Studio powstało we wrześniu 2014r., początkowo nosząc nazwę “Art Factory”. Ze względu na rosnącą klientele, założyciel studia, Greg, rozpoczął poszukiwania osób, które razem z nim stworzą doborową ekipę tatuatorów. We wrześniu 2016 roku przeniósł studio na ul. Krupniczą (okolice rynku) i zmienił nazwę na “Make Art Tattoo Studio”. Dziś studio znajduje się na ul. Karmelickiej a jego zespół tworzą młode osoby, z pasją i talentem, które świetnie się dogadują, tworząc tatuatorską rodzinę.

Dane kontaktowe

Karmelicka 14 / 11
31-128 Kraków

tel. kontaktowy: +48 690 980 260
adres e-mail: makearttatoostudio@gmail.com

Artysta

AmazInk

Raper i producent. Tatuażem zajmuje się od 2014r. Świetnie odnajduje się w tatuażach realistycznych, tradycyjnych oraz neotradycyjnych.

Gdzie można mnie znaleźć ?

Chcesz zrobić tatuaż?

SKONTAKTUJ SIĘ Z ARTYSTĄ I UMÓW SESJĘ PODCZAS TRWANIA FESTIWALU.

Napisz do mnie

Artysta

Nastia Milk Tattoo

Tatuażysta z Kraków: Skończyłam ASP, dla mnie jest to podstawa. Jest tez dużo samouków którzy świetnie tatuują ale napewno więcej czasu zajmuje im żeby zrobić progres. Pierwszy tatuaż zrobiłam sobie, w wieku 16 lat. No trzeba było się dowiedzieć z czym to się je, mała nutka koło kostki.

Gdzie można mnie znaleźć ?

Chcesz zrobić tatuaż?

SKONTAKTUJ SIĘ Z ARTYSTĄ I UMÓW SESJĘ PODCZAS TRWANIA FESTIWALU.

Napisz do mnie